NM.png

Oficiální zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku

FISHER YACHTS

Fisher 25
Fisher 34
Fisher 37
04.jpg
05.jpg
06.jpg
od 2.988.000,- Czk s 21% DPH
od 7.623.000,- Czk s 21% DPH
od 9.432.000,- Czk s 21% DPH
Nezdolné jachty Fisher, původní světový vedoucí výrobce motorových plachetnic na otevřené moře a pobřežní plavbu.
Je považována za jednu z nejlépe navržených motorových plachetnic kdy postavených, přednost plachetnic Fisher je jejich proslulost tím, že jsou schopny své posádky bezpečně dostat do všech míst na světě.
Linie Fisher Sailing Yacht je snadno rozpoznatelná: Profesionálně vypadající kormidelna a trup připomínající dánskou rybářskou loď se zaoblenou zádí a vysokým volným bokem. Dva stěžně s plachtami v kečovém uspořádání jsou další charakteristickou vlastností větších jachet v linii Fisher.
Jachty Fisher byly původně postaveny firmou Fairways Marine, kterou založil David Skellon v roce 1969. Teď v roce 2014 David opět ovládá společnost Fisher a opět vdechl život do této ikonické značky, ctěné pro své plavební vlastnosti a schopnost zůstat klidnými v extrémním počasí.
Fisher 25 34 46.jpg
IKONICKÁ ZNAČKA - NYNÍ ZAŠTÍTĚNÁ TÍM SAMÝM ČLOVĚKEM, KTERÝ JI ZALOŽIL
David Skellon, původní zakladatel společnosti Fairways Marine, která postavila první jachty Fisher, založil společnost Fisher Yachts International, aby převzala kontrolu a zajistila budoucnost Fishera, hodně milované a chválené ikonické značky jachet. David začal stavět jachty Fisher Yachts v pozdních šedesátých letech a více než deset let řídil značku, aby se stala mezinárodní ikonou jachtingu, kterou všichni známe a milujeme.
Poté, co David opustil značku, tato několikrát vystřídala majitele a ačkoli vyráběli některé prvotřídní lodě, lidé ve vedení neměli stejnou vášeň pro značku jako David.
David se přestěhoval z Velké Británie a od společnosti Fisher a se stal jedním z nejvýznamnějších distributorů italské skupiny Ferretti Group, získal prvotřídní zkušeností s nejvyšší úrovní kvality výroby, designu, stylingu a inženýrské excelence. David nyní plánuje využít tuto zkušenost a hluboké znalosti, aby jemně vylepšil kvalitu stavby a styl interiéru nových Fisherů, a současně citlivě zachovat styl exteriéru Davida Freemana, kterým se Fisher vyznačuje a dává mu tak neuvěřitelnou plavbyschopnost.
Nové lodě budou vyráběny ve spolupráci s Neil Marine na Srí Lance, v jejich neuvěřitelných výrobních zařízeních. Neil Marine je v současnosti jedním z největších asijských stavitelů jachet a vyrábí jachty pro špičkové evropské značky na mezinárodním trhu.
NM.png
NAŠE BANKOVNÍ ZÁRUKY ZAJIŠŤUJÍ BEZPEČNOST VAŠÍ INVESTICE DO NOVÉ JACHTY
S obrovskou kombinovanou úrovní zkušeností v jachtařském průmyslu si tým společnosti Fisher Yachts International dobře uvědomuje finanční závazek, jakým je nákup nové lodi pro vášnivého námořníka. Jsme si také všichni vědomi hororových příběhů o zbankrotovaných loděnicích a ztracených penězích. Společnost Fisher Yachts International se spojila s firmou Neil Marine a The Bank of Ceylon a nabízí našim kupujícím mezinárodně uznané záruky Národní banky při plnění stavebních smluv s našimi partnery z Bank of Ceylon.
logo-2.png
neilmarine_logo.png

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO a IČ

EMAIL a TELEFON

BANKA

BGMF Solution, s.r.o.
Václava Trojana 1504/10
Uhříněves, 104 00 Praha
IČO: 04105613
DIČ: CZ04105613
neilmarine@bgmfsolution.com
+420 227 031 838
www.bgmfsolution.com
www.fisheryachts.cz
www.neilmarine.cz
Fio banka, a.s., 2301481783 / 2010
IBAN: CZ1420100000002301481783
BIC: FIOBCZPPXXX
Úhrady za lodě z NEIL MARINE
přijímáme pouze na náš USD účet.

Napište nám / Write us

LOGO ZR blue light.jpg
LOGO FT blue light.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one