NM.png

Oficiální zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku

YARMOUTH YACHTS

Fisher Yarmouth 22
Fisher Yarmouth 23
Y22.jpg
Y23.jpg
od 1.782.000,- Czk s 21% DPH
od 2.034.000,- Czk s 21% DPH
Lodě Yarmouth jsou takové velikosti, aby se vešly do kontejneru a mohly být dodány kontejnerovými loděmi do vašeho přístavu.
Nové lodě jsou vyráběny ve spolupráci s Neil Marine na Srí Lance, v jejich neuvěřitelných výrobních zařízeních. Neil Marine je v současnosti jedním z největších asijských stavitelů jachet a vyrábí jachty pro špičkové evropské značky na mezinárodním trhu.
NM.png
Všechny potřebné komponenty pro vybavení jsou dodávány do loděnice na Srí Lance, kterou navštíví pracovníci Spojeného království, aby dokončili práci. Loď je plně vybavena a testována. Proběhnou zkoušky na moři, ke kterým je klient pozván.
Poté se demontují stěžně, vybavení, zábradlí a oděrky, pečlivě se zabalí se všemi potřebnými šrouby a matkami a odvezou se zákazníkovi s úplným návodem k montáži.
K vystrojení lodě po příjezdu není třeba kvalifikovaný stavitel lodí, může to udělat jakákoli kompetentní osoba, i když možná budete potřebovat místní dodavatele, aby připojili plyn tak, aby vyhovoval místním předpisům, a pokud chcete, necháte si instalaci motoru zkontrolovat a uvést do provozu vaším místním agentem Betamarinu.
Odpovědnost za dokončené plavidlo je předána kupujícímu, když je připravena k odeslání, ale přepravu a tranzitní pojištění zajistíme my. Kupující je zodpovědný za příjem ve vašem místním kontejnerovém přístavu, za přístavní poplatky, místní clo a přepravu do konečného místa určení. Pokud byste chtěli, aby naši řemeslníci přijeli k Vám, aby znovu sestavili loď, je možné to zařídit.
two boats.jpg
NAŠE BANKOVNÍ ZÁRUKY ZAJIŠŤUJÍ BEZPEČNOST VAŠÍ INVESTICE DO NOVÉ JACHTY
S obrovskou kombinovanou úrovní zkušeností v jachtařském průmyslu si tým společnosti Fisher Yachts International dobře uvědomuje finanční závazek, jakým je nákup nové lodi pro vášnivého námořníka. Jsme si také všichni vědomi hororových příběhů o zbankrotovaných loděnicích a ztracených penězích. Společnost Fisher Yachts International se spojila s firmou Neil Marine a The Bank of Ceylon a nabízí našim kupujícím mezinárodně uznané záruky Národní banky při plnění stavebních smluv s našimi partnery z Bank of Ceylon.
logo-2.png
neilmarine_logo.png

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO a IČ

EMAIL a TELEFON

BANKA

BGMF Solution, s.r.o.
Václava Trojana 1504/10
Uhříněves, 104 00 Praha
IČO: 04105613
DIČ: CZ04105613
neilmarine@bgmfsolution.com
+420 227 031 838
www.bgmfsolution.com
www.fisheryachts.cz
www.neilmarine.cz
Fio banka, a.s., 2301481783 / 2010
IBAN: CZ1420100000002301481783
BIC: FIOBCZPPXXX
Úhrady za lodě z NEIL MARINE
přijímáme pouze na náš USD účet.

Napište nám / Write us

LOGO ZR blue light.jpg
LOGO FT blue light.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one