NM.png

Oficiální zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku

od 1.782.000,- Czk s 21% DPH
Yarmouth 22 je nová výkonná rekreační loď, která vám přináší výhody tradiční lodi s dlouhým kýlem, ale s moderní hladkou a hezkou palubou.
Nová řada pro rok 2018 je určena nejen pro pohodlí, ale i pro výkon, je ideálním plavidlem pro rodinu, která hledá malou, ale pohodlnou, bezpečnou rekreační loď, ale i pro nadšeného závodního jachtaře.
Základní tvar trupu je založen na populárním Yarmouth 23, ale delší o šest centimetrů na kýlu, je silná a stabilní, kategorie RCD B na otevřeném moři pro 4 osoby, je schopna zvládat počasí a dobře pluje proti větru.
Snadno ovladatelné uspořádání plachet ji činí snadno řiditelnou pro malou nebo jednočlennou posádku. Rekreační verze je pohodlná, bezpečná a snadná pro plavbu, nebo zbavena vší nadbytečné výbavy je skvělou závodní lodí s dlouhým kýlem.
Trup má tradiční linii s lžícovitou přídí, velkoryse zvýšenou příď a záď (prošlup) a kormidlem namontovaným na příčné rozpěře. Přidejte simulované překrývání planěk a teakovou oděrku a budete si myslet, že je to tradiční loď s dlouhým kýlem. Ale tradiční není!
Nad lubem najdete zakřivenou, nízkou nástavbu s polokulový krytem nad kajutními schůdky. Slušivý oválný vstupní otvor a madlo z nerezové oceli dodávají výraz sportovního minimalismu. Mezi polokulovým krytem a předním poklopem je hliníkový stěžeň Z Spar s podvrcholovým předním stěhem v 7/8m výšky stěžně, sálingy jsou ukloněné dozadu.
Krásný Ceylonský teak na palubě poskytuje pohodlnou a bezpečnou oporu pro nohy posádky a přispívá k jejímu kouzlu a kráse. Výtahy a refovací lanka mohou být volitelně vedeny zpět do hlubokého a bezpečného kokpitu, který poskytuje skutečný pocit bezpečí a udržuje vás v suchu tam, kde se v jiných lodích namočíte!
Rolovací kosatka a hlavní plachta s refováním po pruzích jsou standardní. Lazyjacky jsou volitelné.
yarmouth22_01.jpg
Dodává se se zabudovaným motorem s vlastním chlazením Beta 13.5 hp, ale pro ty, kteří chtějí menší váhu, může být vybavena přívěsným motorem
Uvnitř je víc místa, než byste od sedmi metrové lodě očekávali, je ideální pro mladou rodinu. Čtyři lůžka v plné délce, kuchyňská/navigační plocha, který je volitelně vybaven varnou deskou a dřezem.
Standardní loď je v základní výbavě, takže majitelé si mohou vybrat, co se jim líbí.
neilmarine_logo.png

Kontaktujte nás / Contact us

Team 4 blue.jpg

SÍDLO a IČ

EMAIL a TELEFON

BANKA

BGMF Solution, s.r.o.
Václava Trojana 1504/10
Uhříněves, 104 00 Praha
IČO: 04105613
DIČ: CZ04105613
neilmarine@bgmfsolution.com
+420 227 031 838
www.bgmfsolution.com
www.fisheryachts.cz
www.neilmarine.cz
Fio banka, a.s., 2301481783 / 2010
IBAN: CZ1420100000002301481783
BIC: FIOBCZPPXXX
Úhrady za lodě z NEIL MARINE
přijímáme pouze na náš USD účet.

Napište nám / Write us

LOGO ZR blue light.jpg
LOGO FT blue light.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one